Jste našimi klienty?

Pokud jste již našimi klienty, objednejte se přes rezervační systém reservio.

Online objednávání probíhá přes rezervační systém Reservio. Objednávejte se prosím na jeden termín v časovém intervalu, na kterém se domluvíme. Při online objednání termínu do objednávacího formuláře uveďte celé jméno dítěte, Vaši emailovou adresu a telefonní číslo (tyto údaje jsou objednávacím systémem vyžadovány jako povinné a já nemám možnost toto ovlivnit).

Vašim jedinečným identifikátorem při objednání termínu je Vaše emailová adresa (tedy nikoli jméno ani telefonní číslo). Je proto důležité, abyste při online objednávání používali stejnou emailovou adresu, kterou jste uvedli jako kontaktní emailovou adresu.

V objednávacím systému se po vybrání konkrétního dne v kalendáři zobrazí všechny termíny (časy), které jsou pro daný den k dispozici. Pokud by se pro daný den nezobrazil žádný termín (čas), znamenalo by to, že je v tento den zcela obsazena kapacita ambulance.

Pokud byste potřebovali Váš objednaný termín logopedického sezení zrušit a přeobjednat se, klikněte na odkaz “zrušit” v dolní části automatického potvrzovacího emailu, který jste obdrželi při objednání termínu (tento email můžete najít například vyhledáním slova “reservio” ve Vaší poště).

Jste tu poprvé a chcete se objednat?

Na vstupní logopedické sezení je možné se objednat pouze telefonicky nebo přes SMS na čísle:

+420 773 221 268